Turkish English
 
Site Haritası   E-Posta Gönder  
 
 
 
Yasal Uyarı - Site Kullanım Şartları
Bu siteye erişmekle ve/veya siteyi kullanmakla bu şartları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Eğer site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, siteye erişmeyebilir, siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. ‘ne ait olan bu websitesinde yer alan bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir, güncellenebilir.

I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. websitesi teknik ve/veya yazım hataları içerebilir, sitede verilen bilgilerden kaynaklanan kayıplardan sorumlu değildir.

Hatalı veya eksik bilgi, yanlış anlama veya uygulama gibi nedenlerle doğabilecek herhangi bir hasar, zarar, kazanç kaybı, veya işlem iptali/kesintisinden I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir. Bu sitenin kullanımından doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Bu koşullar ve bu websitesi ile ilgili anlaşmazlıklarda Istanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti., bu websitedeki bilgilerin doğruluk, uygunluk, bütünlüğü konularında hiçbir iddiada ve taahhütte bulunmaz ya da garanti vermez ve bu website içinde bulunan bilgilerle ilgili ihmallere, hatalara itirazları kesinlikle kabul etmez.

I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. websitesi kullanıcıları tarafından verilen bilgilerini kullanıcının isteği üzerine veritabanında saklı tutar ve 3. şahıs/firmalara yazılı veya sözlü olarak vermez.

"Gizli" olduğu belirtilen bilgilere erişim izni sadece, bu bilgilere ihtiyacı olan çalışanlarımıza verilmiştir.

I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. sitesi hakkında istatistiksel veri elde etmek için sitedeki hareketleri izleme hakkına sahiptir.

Site güvenliği ve her kullanıcının siteye ulaşabilmesi için I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. websiteye zarar gelmesini, izinsiz bilgi aktarımını ya da değişimini ve bu tür işlerle uğraşan yetkisi olmayan kişilerin tespitini sağlamak için network trafiğini kontrol altında tutmaktadır.

I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. sitesini virüs barındırmayacak şekilde korumakla birlikte, buna dair taahhüt veya garanti vermez. Kullanıcı kendi korunması için gerekli güvenlik tedbirlerini almak, herhangi bir bilgi, belge veya yazılım indirmeden önce bir virüs taramasından geçirmekle mükelleftir.

Aksi belirtilmediğ sürece I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. websitesinde bulunan herşey I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. malı sayılır. I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti.’in yazılı izni olmadan websitenin hiçbir bölümü tekrar basılamaz, kopyalanamaz ve başka yere nakledilemez.

Sitede kullanılan her türlü e-kitap, makale, yazı, doküman ve içeriğin telif hakları bölüm kaynağında belirtilen eser sahiplerine aittir. Sonuç itibarıyla tüm sayfalarımızda alıntı yaptığımız kaynaklar özenle belirtilmiş, telif sahiplerinin (bu noktadaki) haklarına riayet edilmeye çalışılmıştır.

Bu website diğer umumi ya da özel organizasyonlar tarafından yaratılan ve korunan bilgiye yönelik hypertext bağlantılar, linkler ya da yönledirmeler içerebilir. Bu gibi bağlantılar ve yönlendirmeler, bu siteyi kullananlara kolaylık olsun diye yapılmıştır. I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti., bu bağlanmış bilginin, doğruluk, konuyla ilgili olması, zamansızlık ve bütünsüzlük açısından hiçbir garanti vermez. Ayrıca, I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. websitesi, diğer websitelerine yapmış oldukları yönlendirmelerle, bağlantılarla buralarda belirtilen hizmetler, görüşler, ticari ürünler, ticari isim, marka, imalat ve benzerlerinin sponsorluğunu üstlenmiş organizasyonlar hakkında sadece bilgi verme mahiyetinde bahsetmiştir, hiçbir şekilde tavsiye, onay, önem verme niteliği taşımaz.

Site kullanım şartları hakkında her türlü sorunuz için info@icceturkey.com adresine e-posta gönderebilir ya da +90 (212) 210 59 14 numaralı telefondan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Copyright © I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Sitemizin Tüm Hakları I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic. Ltd. Şti.’ne Aittir.

HABERLER
16 & 17 Nisan 2012, “Farmasötik Su Sistemlerinin Yönetimi”, Neil Grumbridge & Pravin Manker
Akademia Yaşam Bilimleri Merkezi tarafından 16-17 Nisan 2012 tarihlerinde düzenlenen “Farmasötik Su Sistemlerinin Yönetimi” adlı eğitim ilaç (konvansiyonel,radyofarmasötik) ve kozmetik sektörü katılımcıları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle dinlenmiştir.
devamı..
İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP) Kılavuzu yenileniyor
İlk olarak 1994’te 4 sayfa halinde yayınlanan revizyona alındı. Şu anda taslağı 32 sayfaya ulaşmış durumda. Yeni kılavuzda Mesul Müdürün rolü ve önemi sık sık vurgulanmakta olup son halinin Haziran / Temmuz 2012’de yürürlüğe girmesi bekleniyor.
devamı..
EMA Proses Validasyonu kılavuzu yenileniyor
Bilindiği gibi FDA Ocak 2011’de Proses Validasyonu Kılavuzunu revize ederek yayınladı. 15 Mart 2012’de EMA da uzun süredir beklenen Proses Validasyonu Kılavuzunun taslağını yayınladı. Taslak hakkındaki görüşler 31 Ekim 2012’e kadar toplanacak.
devamı..
ISPE Türkiye toplantısına katıldık
27 Nisan 2012’de İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde düzenlenen toplantıya katıldık. Toplantıda Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu yetkilileri yeni yapı ve ruhsatlandırma süreçleri hakkında birer sunum yaptıktan sonra katılımcıların sorularını cevaplayarak açıklığa kavuşturdular.
devamı..
27 & 28 Şubat 2012, “İyi Mühendislik ve Bakım Uygulamaları”, Karen Ginsbury
Akademia Yaşam Bilimleri Merkezi tarafından 27-28 Şubat 2012 tarihlerinde düzenlenen “İyi Mühendislik ve Bakım Uygulamaları” adlı eğitim ilaç (konvansiyonel,radyofarmasötik,biyoteknolojik) sektörü katılımcıları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle dinlenmiştir.
devamı..
SIK SORULAN SORULAR
+  Validasyon Nedir?
+  Protokol Nedir?
+  Montaj Kalifikasyonu Nedir?
+  Çalışma Kalifikasyonu Nedir?
+  Dizayn Kalifikasyonu Nedir?
+  Proses Validasyonu Nedir?
+  Temiz Alan/Oda Nedir?
+  Fumigasyon Nedir?
>>devamı...
     
     
 
I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Ticaret Limited Şirketi
Copyright © Yasal Uyarı - Site Kullanım Şartları
Perpa Ticaret Merkezi B Blok 5.Kat No:480 Şişli-İstanbul /Türkiye Tel:+90 212 210 59 14 – 210 59 16 Faks: +90 212 210 58 56 info@icceturkey.com
Web Tasarım 3Renk