Turkish English
 
Site Haritası   E-Posta Gönder  
 
 
 
İş Ortaklarımız

AKADEMIA YAŞAM BİLİMLERİ MERKEZİ

I.C.C.E. Turkey 1998 yılından beri sürdürdüğü eğitim faaliyetlerini 2006 yılında kurucu ortağı olduğu Akademia Yaşam Bilimleri ile yürütmektedir.
Eğitim programlarımız için www.academialsc.com adresini ziyaret edebilirsiniz.CONVAL GROUP


I.C.C.E. Turkey, 2000 yılından itibaren öncelikle bilgisayar, network sistem validasyonları eğitimleri ile başlayan Conval Group işbirliğini 2003 yılında Conval Türkiye’nin devreye girmesi ile özellikle HVAC Sistem ve ekipmanların DQ/IQ/OQ kalifikasyonları, PLC validasyonları, risk değerlendirilmeleri gibi çalışmaları da ekleyerek sürdürmektedir.
Conval Group hakkında daha fazla bilgi için www.convalgroup.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.AIR TECHNIQUES INTERNATIONAL (ATI)


I.C.C.E. Turkey, 1998 yılından itibaren ATI’ nin Türkiye satış distribütörlüğünü sürdürmektedir.
Özellikle HEPA Filtre Integrity/Sızdırmazlık/DOP testinde tüm literatürlerde de sözü geçen ATI fotometre ve aerosol jeneratörleri farklı modellerde satışa sunulmaktadır.
ATI firmasının yetkili kalibrasyon ve servis kuruluşu tarafından her yıl Mart ayında müşterilerimizin fotometre ve aerosol jeneratörlerinin kalibrasyon ve bakımları I.C.C.E. Turkey’in organizasyonuyla yapılmaktadır.
ATI cihazları, Hizmetlerimiz – Cihaz Satış ve Kalibrasyon bölümünde anlatılmıştır.
ATI hakkında daha fazla bilgi için www.atitest.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.LIVES INTERNATIONAL


I.C.C.E. Turkey, 2008 Mayıs ayından itibaren Lives International’ in Türkiye satış distribütörlüğünü sürdürmektedir.
Termal Validasyon Sistemleri Ekipmanları ve Aksesuarları uygun fiyatlarda, kullanımı kolay modellerde satışa sunulmaktadır.
Lives cihazları, Hizmetlerimiz – Cihaz Satış ve Kalibrasyon bölümünde anlatılmıştır.
Lives International hakkında daha fazla bilgi için www.lives-international.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


CAT CLEAN AIR TECHNOLOGY GMBH

I.C.C.E. Turkey, 2008 Ekim ayından itibaren CAT’ in Türkiye satış distribütörlüğünü sürdürmektedir.
Hava Akış Yönü Karakteristiği Testi için WFI Duman Jeneratörü, Partikül Sayıcılar için Yüzey Tarama Probları, Sıkıştırılmış Gazlar için Mikrobiyolojik Numune Alma Cihazı, Temiz Oda Malzeme ve Aletleri satışa sunulmaktadır.
CAT cihazları, Hizmetlerimiz – Cihaz Satış ve Kalibrasyon bölümünde anlatılmıştır.
CAT hakkında daha fazla bilgi için www.catgmbh.de sitesini ziyaret edebilirsiniz.
HABERLER
16 & 17 Nisan 2012, “Farmasötik Su Sistemlerinin Yönetimi”, Neil Grumbridge & Pravin Manker
Akademia Yaşam Bilimleri Merkezi tarafından 16-17 Nisan 2012 tarihlerinde düzenlenen “Farmasötik Su Sistemlerinin Yönetimi” adlı eğitim ilaç (konvansiyonel,radyofarmasötik) ve kozmetik sektörü katılımcıları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle dinlenmiştir.
devamı..
İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP) Kılavuzu yenileniyor
İlk olarak 1994’te 4 sayfa halinde yayınlanan revizyona alındı. Şu anda taslağı 32 sayfaya ulaşmış durumda. Yeni kılavuzda Mesul Müdürün rolü ve önemi sık sık vurgulanmakta olup son halinin Haziran / Temmuz 2012’de yürürlüğe girmesi bekleniyor.
devamı..
EMA Proses Validasyonu kılavuzu yenileniyor
Bilindiği gibi FDA Ocak 2011’de Proses Validasyonu Kılavuzunu revize ederek yayınladı. 15 Mart 2012’de EMA da uzun süredir beklenen Proses Validasyonu Kılavuzunun taslağını yayınladı. Taslak hakkındaki görüşler 31 Ekim 2012’e kadar toplanacak.
devamı..
ISPE Türkiye toplantısına katıldık
27 Nisan 2012’de İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde düzenlenen toplantıya katıldık. Toplantıda Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu yetkilileri yeni yapı ve ruhsatlandırma süreçleri hakkında birer sunum yaptıktan sonra katılımcıların sorularını cevaplayarak açıklığa kavuşturdular.
devamı..
27 & 28 Şubat 2012, “İyi Mühendislik ve Bakım Uygulamaları”, Karen Ginsbury
Akademia Yaşam Bilimleri Merkezi tarafından 27-28 Şubat 2012 tarihlerinde düzenlenen “İyi Mühendislik ve Bakım Uygulamaları” adlı eğitim ilaç (konvansiyonel,radyofarmasötik,biyoteknolojik) sektörü katılımcıları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle dinlenmiştir.
devamı..
SIK SORULAN SORULAR
+  Validasyon Nedir?
+  Protokol Nedir?
+  Montaj Kalifikasyonu Nedir?
+  Çalışma Kalifikasyonu Nedir?
+  Dizayn Kalifikasyonu Nedir?
+  Proses Validasyonu Nedir?
+  Temiz Alan/Oda Nedir?
+  Fumigasyon Nedir?
>>devamı...
     
     
 
I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Ticaret Limited Şirketi
Copyright © Yasal Uyarı - Site Kullanım Şartları
Perpa Ticaret Merkezi B Blok 5.Kat No:480 Şişli-İstanbul /Türkiye Tel:+90 212 210 59 14 – 210 59 16 Faks: +90 212 210 58 56 info@icceturkey.com
Web Tasarım 3Renk