Turkish English
 
Site Haritası   E-Posta Gönder  
 
 
 
Müşteri Memnuniyeti

Kalitemiz, sizlerin isteklerini ve beklentilerini karşılayabilme seviyemizdir. Bu seviyeyi daha da yukarıya taşımak için yaptığımız sistematik ve planlı tüm faaliyetler kalite güvence sistemimizi oluşturmaktadır.

Bu doğrultuda hedeflerimiz;

+  Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini eksiksiz, zamanında, ekonomik ve sürekli bir şekilde karşılamak,

+  Hizmetimizi ulusal ve uluslararası geçerliliği kabul edilen standart, metot ve kurallara uygun olarak gerçekleştirmek,

+  Gelişen teknolojiyi izlemek ve hizmetimizi bu yönde sürekli iyileştirmek ve geliştirmek,

+  “TS EN ISO/IEC 17020” standardına uygun olarak sürekli hizmet sağlamak,

+  Çalışanlarımızın teknik yeterlilik ve yetkinliklerini yükseltmek ve verimliliği arttırmak için gerekli yatırımları yapmak.

TURKAK akreditasyonumuz ve referanslarımızdan anlaşıldığı gibi ICCE Turkey eğitimli, yetkin, tecrübeli kadrosu ile müşteri gizlilik kuralları dâhilinde doğru, güvenilir, geçerli, tarafsız ve kaliteli validasyon hizmeti vermektedir.

Hizmet kalitemizin iyileştirilmesi için tüm öneri ve şikâyetlerinizi info@icceturkey.com e-mail adresi ile bize gönderebilir veya Müşteri Memnuniyeti Anketi’ni doldurup bize gönderebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

KURUMSAL
+  I.C.C.E. Turkey Profili
+  Akreditasyon
+  Kalite Belgelerimiz
+  Müşteri Memnuniyeti
+  Basında Biz
HABERLER
16 & 17 Nisan 2012, “Farmasötik Su Sistemlerinin Yönetimi”, Neil Grumbridge & Pravin Manker
Akademia Yaşam Bilimleri Merkezi tarafından 16-17 Nisan 2012 tarihlerinde düzenlenen “Farmasötik Su Sistemlerinin Yönetimi” adlı eğitim ilaç (konvansiyonel,radyofarmasötik) ve kozmetik sektörü katılımcıları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle dinlenmiştir.
devamı..
İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP) Kılavuzu yenileniyor
İlk olarak 1994’te 4 sayfa halinde yayınlanan revizyona alındı. Şu anda taslağı 32 sayfaya ulaşmış durumda. Yeni kılavuzda Mesul Müdürün rolü ve önemi sık sık vurgulanmakta olup son halinin Haziran / Temmuz 2012’de yürürlüğe girmesi bekleniyor.
devamı..
EMA Proses Validasyonu kılavuzu yenileniyor
Bilindiği gibi FDA Ocak 2011’de Proses Validasyonu Kılavuzunu revize ederek yayınladı. 15 Mart 2012’de EMA da uzun süredir beklenen Proses Validasyonu Kılavuzunun taslağını yayınladı. Taslak hakkındaki görüşler 31 Ekim 2012’e kadar toplanacak.
devamı..
ISPE Türkiye toplantısına katıldık
27 Nisan 2012’de İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde düzenlenen toplantıya katıldık. Toplantıda Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu yetkilileri yeni yapı ve ruhsatlandırma süreçleri hakkında birer sunum yaptıktan sonra katılımcıların sorularını cevaplayarak açıklığa kavuşturdular.
devamı..
27 & 28 Şubat 2012, “İyi Mühendislik ve Bakım Uygulamaları”, Karen Ginsbury
Akademia Yaşam Bilimleri Merkezi tarafından 27-28 Şubat 2012 tarihlerinde düzenlenen “İyi Mühendislik ve Bakım Uygulamaları” adlı eğitim ilaç (konvansiyonel,radyofarmasötik,biyoteknolojik) sektörü katılımcıları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle dinlenmiştir.
devamı..
SIK SORULAN SORULAR
+  Validasyon Nedir?
+  Protokol Nedir?
+  Montaj Kalifikasyonu Nedir?
+  Çalışma Kalifikasyonu Nedir?
+  Dizayn Kalifikasyonu Nedir?
+  Proses Validasyonu Nedir?
+  Temiz Alan/Oda Nedir?
+  Fumigasyon Nedir?
>>devamı...
     
     
 
I.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Ticaret Limited Şirketi
Copyright © Yasal Uyarı - Site Kullanım Şartları
Perpa Ticaret Merkezi B Blok 5.Kat No:480 Şişli-İstanbul /Türkiye Tel:+90 212 210 59 14 – 210 59 16 Faks: +90 212 210 58 56 info@icceturkey.com
Web Tasarım 3Renk